1. צור מוצר איכותי

 1. צור יישום יציב שקל לנווט בו.

 2. ודא שהתוכן של היישום שלך (כולל מודעות ותוכן שנוצר על ידי המשתמשים) עומד בסטנדרטים הקהילתיים שלנו.

 3. פעל על פי הנחיות הפרסום שלנו כשאתה יוצר את שם היישום, הסמלים והתיאור שלו.

 4. עדכן לפי הצורך את התיאור והקטגוריה של היישום שלך.

 5. אל תבלבל, תוליך שולל, תרמה, תטעה, תפיץ דואר זבל או תפתיע אף אחד.

 6. הקפד לא לחרוג מהרף שהגדרנו למשוב שלילי על היישום שלך.

 7. פעל על פי כל הוראות שמופיעות במסמכים הטכניים שלנו.

2. הענק את השליטה לאנשים

 1. קבל את הסכמתם של האנשים לפני שאתה מפרסם תוכן בשמם.

 2. השתמש בהרשאות הפרסום כדי לעזור לאנשים לשתף בפייסבוק ולא כדי לשלוח לאנשים הודעות מהיישום שלך.

 3. ודא שכל התוכן שבמשתנה של הודעת המשתמש אכן מוזן על ידי המשתמש. אל תמלא אותו מראש. התוכן הזה יכול להיות פרסומים, הודעות, תגובות ותיאורים.

 4. צור מדיניות פרטיות וודא שהיא זמינה ונגישה לכל המשתמשים. הסבר בה מהם הנתונים שאתה אוסף וכיצד תשתמש בהם.

 5. באפשרותך להשתמש בפרטי החשבון בהתאם למדיניות הפרטיות שלך ולסוגי מדיניות אחרים של פייסבוק. בכל שאר הנתונים ניתן להשתמש אך ורק מחוץ ליישום שלך לאחר קבלת הסכמה מפורשת מהמשתמש.

 6. כלול את כתובת ה-URL של מדיניות הפרטיות בלוח הבקרה של היישומים.

 7. קשר למדיניות הפרטיות בכל שוק יישומים שמאפשר לך לעשות זאת.

 8. ציית למדיניות הפרטיות שלך.

 9. אם משתמש מבקש ממך, מחק את כל הנתונים האישיים שלו שקיבלת מאיתנו (כולל נתוני חברים), אלא אם אתה נדרש לשמור אותם על פי חוק, תקנה או הסכם נפרד איתנו. תוכל לשמור נתונים מצטברים רק אם אי אפשר להסיק או ליצור מהם מידע מזהה על אדם ספציפי.

 10. קבל את הסכמתם של האנשים לפני שאתה משתמש בנתונים שלהם במודעות.

 11. קבל את הסכמתם של האנשים לפני שאתה נותן לנו מידע שאספת מהם בעצמך.

 12. אם אתה עוקב אחרי פעילות של משתמש, ספק לו אפשרות לבחור שלא תעקוב.

 13. תן למשתמשים ביישום שלך חוויית שירות לקוחות טובה, שקל להיעזר בה.

 14. אם אנשים מגיעים ליישום שלך מהיישום של פייסבוק ב-iOS, תן להם אפשרות לחזור ליישום של פייסבוק בעזרת הבאנר Back to Facebook (חזרה לפייסבוק) שסופק בערכת הפיתוח שלך.

 15. אם אנשים מגיעים ליישום שלך מהיישום של פייסבוק ב-Android, אל תמנע מהם לחזור ליישום של פייסבוק בעת לחיצה על לחצן החזרה לאחור של המערכת.

3. הגן על הנתונים

 1. הגן על המידע שאתה מקבל מאיתנו מפני שימוש או גישה בלתי מורשים.

 2. הצג נתונים שקיבלת מאסימון גישה למשתמשים רק במכשירים שקשורים לאסימון הזה.

 3. השתמש בנתוני חברים (כולל רשימות חברים) רק עבור החוויה של המשתמש הזה ביישום שלך.

 4. אם אתה מאחסן במטמון נתונים שקיבלת מאיתנו, השתמש בהם כדי לשפר את חוויית המשתמש ביישום שלך ועדכן אותם לפי הצורך.

 5. אל תשמור ב-Proxy, תבקש או תאסוף שמות משתמשים וסיסמאות של פייסבוק.

 6. שמור על הפרטיות של המפתח הסודי ואסימוני הגישה שלך. תוכל לשתף אותם עם נציג המפעיל את היישום בשמך אם הוא חותם על הסכם סודיות.

 7. אם אתה משתמש בשירותים של שותפים, החתם אותם על הסכם שמגן על כל המידע שקיבלת מאיתנו, מגביל את השימוש שלהם במידע הזה ושומר עליו בסוד.

 8. שמור על שמות המשתמשים של פייסבוק בשליטתך. אם אתה שוכר את שירותיו של ספק כדי שיעזור לך ליצור או להפעיל את היישום שלך, החתם אותו על הסכם שמוודא שהוא ישמור על שמות המשתמשים מאובטחים ובסוד ושהוא יציית לכל קווי המדיניות שלנו. אם אתה צריך מזהה ייחודי אנונימי כדי לשתף אותו עם צדדים שלישיים, השתמש במנגנון שלנו.

 9. אל תמכור, תעניק רישיון או תרכוש נתונים שהתקבלו מאיתנו או מהשירותים שלנו.

 10. אל תעביר נתונים שקיבלת מאיתנו (כולל נתונים אנונימיים, מצטברים או מידע שנגזר מהם) לרשת מודעות, סוכן נתונים או כל שירות פרסום או מונטיזציה אחר.

 11. אל תשים את הנתונים של פייסבוק במנוע חיפוש או ספרייה, כולל פונקציונליות החיפוש באינטרנט בפייסבוק.

 12. אם צד שלישי רוכש אותך או מתמזג איתך, תוכל להמשיך להשתמש בנתונים שלנו רק ביישום שלך.

 13. אם אתה מפסיק להשתמש בפלטפורמה, מחק בהקדם את כל נתוני המשתמשים שקיבלת מאיתנו (אלא אם קיבלת הסכמה מפורשת לכך מהמשתמשים). תוכל לשמור פרטי חשבון בסיסיים אם הצגת את מדיניות הפרטיות שלך בתוך היישום.

 14. אם אתה משתמש בנתוני חברים מפייסבוק כדי ליצור חיבורים חברתיים ביישום שלך, עשה זאת רק אם כל אדם באותו חיבור העניק לך גישה למידע זה.

4. עודד שימוש נכון

 1. הוסף היבט ייחודי לקהילה שלך. אל תשכפל פונקציונליות מרכזית שפייסבוק כבר מעניקה למשתמשים.

 2. כבד את האופן שבו פייסבוק נראית ופועלת. אל תציע חוויות שמשנות זאת.

 3. אם אתה יוצר יישום עם חוויה אישית או חברתית, אפשר לאנשים לשתף בפייסבוק בקלות את התוכן שהם יצרו.

 4. כבד את המגבלות שלנו בנוגע לפונקציונליות של פייסבוק.

 5. עודד אנשים רק לפעולות כגון להתחבר ליישום שלך, למשל דרך הדף של היישום, להזין קוד מבצע בדף של היישום או להירשם במקום. אל תעודד פעולות אחרות. (החל מ-5 בנובמבר 2014, אינך רשאי עוד לעודד אנשים לסמן את דף היישום שלך ב'אהבתי'.)

 6. עודד אנשים לשתף ולתייג תוכן במדויק.

 7. אם השירות שלך משלב את הנתונים האישיים של המשתמש במוצר פיזי, צור מוצר פיזי שמיועד רק לשימוש האישי של אותו משתמש ולא לשימוש מסחרי.

 8. אל תיצור יישום שהמטרה המרכזית שלו היא לנתב אנשים מחוץ לפייסבוק.

 9. אם אתה רוצה להשתמש בלוגואים או במותג שלנו, עליך לפעול על פי ההנחיות של מרכז ההרשאות ומשאבי המותג של פייסבוק. רשתות מודעות וסוכני נתונים צריכים לקבל מאיתנו אישור בכתב לפני שהם משתמשים בפלטפורמה, בלוגואים או בסימנים המסחריים שלנו.

 10. אל תמכור, תעניק רישיון משנה או תעביר את הקוד, ממשקי ה-API או הכלים שלנו לאף אחד.

 11. השתמש בערכות פיתוח התוכנה (SDKs) שלנו רק כדי לפתח ולהפיץ את היישומים שלך לשימוש יחד עם הפלטפורמה של פייסבוק. ניתן גם לכלול ביישומים כאלה ספריות קוד או קוד מקור לדוגמה שנכללות בערכות פיתוח התוכנה.

 12. אל תשנה, תתרגם, תיצור עבודות נגזרות או תהנדס לאחור אף אחת מערכות פיתוח התוכנה או הרכיבים שלהן.

 13. היה כנה בנוגע לקשר שלך עם פייסבוק כשאתה משוחח עם התקשורת או עם משתמשים. ציית להנחיות היח"צ למפרסמים שלנו וקבל מאיתנו אישור לפני שאתה משחרר הודעה רשמית לעיתונות או מפרסם רשומה בבלוג שבהן פייסבוק מוזכרת.

 14. אם אתה משתמש בלחצן 'אהבתי' ב-iOS או ב-Android, אל תאסוף את המידע ממנו ואל תעשה שימוש במידע זה.

5. ציית לחוק

 1. באחריותך להגביל את הגישה לתוכן שלך בהתאם לכל החוקים והתקנות החלים, כולל סינון לפי מיקום גיאוגרפי והגבלת גיל לפי הצורך.

 2. אל תספק או תעודד תוכן שמפר את הזכויות של צד שלישי.

 3. ודא שיש לך את כל הזכויות הדרושות כדי להציג, להפיץ ולספק את התוכן ביישום שלך.

 4. עמוד בכל דרישות הרישוי, הדיווח והתשלום לצדדים שלישיים שקשורות ליישום שלך.

 5. אם היישום שלך מכיל תוכן שנשלח או סופק לך על ידי צדדים שלישיים:

  א. אם אתה בארה"ב, עליך לנקוט בכל הצעדים הנדרשים כדי לציית לחופי המבטחים במסגרת חוק זכויות היוצרים למדיה דיגיטלית של ארה"ב, כולל מינוי נציג שתפקידו לקבל התראות על הפרות לכאורה, ניסוח מדיניות הפסקת הפרות חוזרות ושימוש בתהליכים לשליחת התראות והסרת תכנים.

  ב. אם אתה במדינות אחרות, עליך לציית לחוקי זכויות היוצרים המקומיים ולהשתמש בתהליכים המתאימים לשליחת התראות והסרת תכנים בכל פעם שתקבל התראה על הפרה לכאורה.

 6. אל תשתף איתנו ביודעין מידע שאספת מילדים מתחת לגיל 13.

 7. לאתרים או שירותים שמיועדים לילדים מתחת לגיל 13: אם אתה משתמש ביישומי Plugin חברתיים או בערכות פיתוח תוכנות ל-JavaScript שלנו באתרים ושירותים שמיועדים לילדים מתחת לגיל 13, באחריותך לציית לכל החוקים החלים. לדוגמה, אם האתר או השירות שלך מיועדים לילדים בארה"ב, או אוספים ביודעין מידע אישי מילדים בארה"ב, עליך לציית לחוק ההגנה על פרטיות הילדים באינטרנט של ארה"ב. עליך גם לציית להערות השימוש שלנו.

 8. ציית לכל החוקים והתקנות החלים בתחום השיפוט שבו היישום שלך זמין. אל תחשוף את פייסבוק או את האנשים שמשתמשים בפייסבוק לנזק או לחבות משפטית, כפי שייקבע על ידנו ועל פי שיקול דעתנו בלבד.

 9. במידה וזה רלוונטי, ציית לחוק בדבר הגנה על פרטיות הסרטונים (VPPA) וקבל את כל ההסכמות הנדרשות כדי לשתף נתונים בפייסבוק.

 10. אתה מסכים בזאת לפצות ולפטור אותנו מפני כל נזק, אבדן והוצאות מכל סוג הוא (כולל שכר טרחה ועלויות סבירים) הקשורים לכל תביעה נגדנו בנוגע לשירות, לפעולות, לתוכן או למידע שלך.

6. דברים שצריך לדעת

 1. אנחנו רשאים לנתח את היישום, התוכן והנתונים שלך לכל מטרה שהיא, כולל מסחרית

 2. אנחנו רשאים לעקוב אחרי השימוש שלך בערכות פיתוח התוכנה או לאסוף נתונים הקשורים לכך.

 3. נשתמש במידע שנקבל ממך או בנוגע לשילוב שלך בפלטפורמה בהתאם למדיניות השימוש בנתונים שלנו.

 4. אתה מעניק לנו את כל הזכויות הדרושות כדי לאפשר ליישום שלך לפעול בפייסבוק, כולל את הזכות לשלב מידע שאתה מספק לנו בחלקים אחרים בפייסבוק ואת הזכות להתייחס למקור המידע באמצעות שמך או הלוגואים שלך.

 5. אנו רשאים לשתף את הפרטים שלך עם אנשים שרוצים לפנות אליך.

 6. אנו רשאים להשתמש בשם, בלוגואים, בתוכן ובמידע שלך, כולל צילומי מסך ותמונות מסרטונים של היישום שלך, כדי להציג או להראות את השימוש שלך בפייסבוק בכל מקום בעולם מבלי לשלם לך תמלוגים על כך.

 7. אתה מעניק לנו את הזכות לקשר אל היישום שלך או לתחום אותו ולהוסיף לו תוכן, כולל מודעות. אם אתה משתמש ביישומי Plugin חברתיים, אוסף החדשות או לחצן השיתוף שלנו אתה גם מעניק לנו הרשאה להשתמש ולאפשר לאחרים להשתמש בקישורים ותוכן כזה בפייסבוק.

 8. אנו רשאים לבדוק את היישום שלך כדי לוודא שהוא בטוח ואינו מפר את התנאים שלנו. אם תתבקש, יהיה עליך לספק לנו הוכחה שהיישום שלך מציית לתנאים שלנו.

 9. אנו רשאים ליצור יישום או מוצר שמציע תכונות ושירותים בדומה ליישום שלך.

 10. איננו מבטיחים כי השימוש בפלטפורמה יהיה תמיד ללא עלות.

 11. אם תחרוג מ-5 מיליון MAU, ‏100 מיליון שיחות API ביום או 50 מיליון הופעות ביום, ייתכן שתהיה כפוף לתנאים נוספים.

 12. פייסבוק והמורשים מטעמה שומרים לעצמם כל זכות, קניין ועניין, לרבות כל הקניין הרוחני ושאר זכויות הקניין הנמצאות בערכות פיתוח התוכנה (SDKs) או הקשורות אליהן.

 13. כל ערכת פיתוח תוכנה שתקבל מאיתנו ניתנת לך "כמות שהיא" ללא אחריות מאף סוג שהוא.

 14. אנו רשאים לפרסם הודעה לעיתונות המתארת את הקשר שלנו אליך.

 15. אנו עשויים לאכוף צעדים כנגד היישום או האתר שלך אם נגיע למסקנה כי היישום מפר את התנאים שלנו או משפיע לרעה על הפלטפורמה. איננו מחויבים להודיע לך על כך מראש.

 16. האכיפה תיעשה הן באמצעים אוטומטיים והן באמצעים ידניים ועשויה לכלול את השבתת היישום שלך, הגבלת הגישה שלך ושל היישום שלך לפונקציונליות של הפלטפורמה, דרישה ממך למחוק נתונים, הפסקת ההסכמים בינינו או כל פעולה אחרת שנמצא לנכון.

 17. אנו משוחחים עם המפתחים באמצעות התראות למפתחים ודוא"ל משם הדומיין fb.com או facebookmail.com. עליך לוודא כי כתובת הדוא"ל שמשויכת לחשבון פייסבוק שלך וכתובת הדוא"ל הרשומה ביישום עדכניות וכי אינך מסנן את ההודעות האלה.

 18. אנו רשאים לשנות את התנאים האלה בכל עת וללא התראה מראש. עליך לבדוק אותם מעת לעת באופן שוטף. המשך השימוש בפלטפורמה על ידך מהווה קבלה של השינויים האלה.

 19. אם אתה משתמש ביישומי Plugin חברתיים או בערכות פיתוח תוכנה (SDKs) של פייסבוק או מפעיל יישום או אתר בפלטפורמה, עליך לפעול על פי הצהרת הזכויות ותחומי האחריות שלנו והחוקים הנוספים האלה, אלא אם קיבלת מאיתנו אישור בכתב לפעול אחרת.

7. כניסה

 1. ודא ששילבת כהלכה את דף הכניסה ליישום. היישום שלך אינו אמור לקרוס או להיתקע במהלך הבדיקה.

 2. יישומים טבעיים של iOS ו-Android שמשתמשים בדף הכניסה של פייסבוק צריכים להשתמש בערכות פיתוח התוכנה הרשמיות שלנו לכניסה.

 3. עליך להשתמש בלחצן ממותג וברור של "כניסה באמצעות פייסבוק" ולפעול על פי הנחיות המותג של פייסבוק.

 4. עליך לבקש רק את הנתונים והרשאות הפרסום שהיישום שלך זקוק להם.

 5. אם משתמש מסרב לאשר הרשאה, באפשרותך להציג בפניהם את הבקשה שוב לאחר שהביעו כוונה להעניק לך את ההרשאה.

 6. עליך לספק אפשרות "יציאה" תקינה שקל למצוא אותה.

8. מודעות

 1. אם יש מודעות ביישום שלך בפייסבוק, עליך לציית אל הנחיות הפרסום שלנו.

 2. הימנע מעודף מודעות. אל תגרום למודעות להסיח את הדעת מהפונקציונליות של היישום שלך.

 3. אל תכלול מודעות ביישומים מסוג 'לשונית דף'.

 4. אם אתה נעזר בספק מודעות של צד שלישי כדי לכלול מודעות ביישום שלך בפייסבוק, השתמש רק בספק אשר מופיע ברשימה הזו.

 5. אל תכלול מודעות של צד שלישי (כולל ליישומים אחרים) בפרסומים, התראות או בקשות.

 6. אל תכלול או תשלב פריטים מהפלטפורמה עם מודעות שאינן של פייסבוק.

 7. אם אתה עורך מבצע, תחרות, חידון או הגרלה נושאת פרסים בפייסבוק, עליך לציית לקווי המדיניות שלנו בדבר קידום מכירות.

9. משחקים

 1. משחקים ב-Facebook.com:

  א. אל תחלוק את אותו מזהה יישום עם משחק אינטרנט למחשב מחוץ ל-Facebook.com.

  ב. אל תשתמש במשחק שמיועד ל-Facebook.com או בכתובת הדוא"ל שקיבלת מאיתנו כדי לקדם או לקשר למשחק אינטרנט למחשב שפועל מחוץ ל-Facebook.com.

  ב. השתמש בתשלומי פייסבוק כאמצעי התשלום היחיד עבור רכישות בתוך המשחק.

  ד. השתמש במבצעים של תשלומי פייסבוק אם אתה מתגמל אנשים עבור פעולות הקשורות לצדדים שלישיים.

 2. משחקי אינטרנט למחשב שפועלים מחוץ ל-Facebook.com:

  א. השתמש אך ורק בדף הכניסה, ביישומי ה-Plugin החברתיים ובערוצי הפרסום של פייסבוק. אל תשתמש בקשרים כגון רשימות חברים.

  ב. בזמן האימות, בקש רק את הגיל, כתובת הדוא"ל והרשאות הפרסום.

 3. משחקים במכשיר הנייד:

  א. אל תחלוק את אותו מזהה יישום עם משחק אינטרנט למחשב מחוץ ל-Facebook.com.

  ב. אל תשתמש במשחק שמיועד למכשיר הנייד או בכתובת הדוא"ל שקיבלת מאיתנו כדי לקדם או לקשר למשחק אינטרנט שפועל מחוץ ל-Facebook.com.

 4. אם ברצונך לקדם הימורים באינטרנט, משחקים באינטרנט הנושאים פרס כספי ומבוססים על יכולות או הגרלות לוטו באינטרנט, עליך לקבל אישור מראש לכך מאיתנו.

 5. אם המשחק שלך כולל חיובים אופציונליים או חובה בתוך היישום שלך, עליך להסביר זאת בתיאור של היישום.

10. תשלומים

 1. אם אתה משתמש בתשלומי פייסבוק, עליך לציית אל תנאי התשלום למפתחים של פייסבוק.

 2. אל תשתמש בתשלומי פייסבוק כדי לבקש, לאסוף או להעביר כספים למטרות צדקה ללא קבלת אישור מאיתנו מראש.

 3. אם אתה משתמש במערכת ההפעלה iOS ליישום שלך, השתמש באמצעי תשלום שאושר על ידי iOS.

 4. אם אתה מקבל תשלומים בפייסבוק, עשה זאת רק ביישום שלך.

11. מרכז היישומים

 1. יישומים שזכאים להופיע במרכז היישומים של פייסבוק צריכים להשתמש בדף הכניסה של פייסבוק, ברקע הדף של פייסבוק או ביישום 'לשונית דף'.

 2. פרטי ותיאור היישום:

  א. ודא שהשם של היישום והמידע עליו נכונים דקדוקית.

  ב. ודא ששפת היישום תואמת למיקום שנבחר ב'מרכז היישומים'.

  ג. אל תכלול כתובות URL ואל תשתמש במותג של פייסבוק.

  ד. אל תכלול רשימות של מילות מפתח, סימני ניקוד מיותרים או סמלים שאינם רגילים.

 3. כל התמונות:

  א. השתמש בתמונות רלוונטיות באיכות גבוהה שמשקפות את החוויה ביישום.

  ב. שמור על כיתוב תמונה קצר וקולע. אל תסתיר תמונות בטקסט.

  ג. אל תכלול מודעות, כתובות URL או "גימיקים" כגון לחצני 'נגן'.

 4. סמלים:

  א. השתמש ברקע שקוף או צבעוני. אם הסמל שלך צריך להיות על גבי רקע לבן, השתמש במסגרת צבעונית.

  ב. אם ללוגו שלך יש צללית, השתמש ברקע צבעוני.

 5. באנרים:

  א. אל תשתמש בפינות מעוגלות או בגבולות.

  ב. אל תכלול לוגואים של צדדים שלישיים.

 6. סרטונים:

  א. הצג את שם היישום.

  ב. הראה בבירור מהי המטרה של היישום והצג חוויות מדויקות ורלוונטיות לשימוש ביישום.

  ג. השתמש בסרטון באיכות וברזולוציה גבוהות.

  ד. הסרטון ותמונת הנושא של הסרטון צריכים להיות ברורים וניתנים לזיהוי. אל תכלול מודעות.

12. Open Graph

 1. פעולות מותאמות אישית של Open Graph:

  א. אל תחזור על פעולות שכבר נתמכות.

  ב. תאר את הפעולה והפריט באופן ברור ופשוט.

  ג. ודא שהסיפור נכון מבחינה דקדוקית.

  ד. השתמש באנגלית לצורך שליחה.

  ה. אל תציין אם משתמש צרך את התוכן, עיין בו, בדק אותו או צפה בו.

  ו. אל תציין אם משתמש התקין, ביקר או התחבר ליישום.

 2. פעולות קריאה וצפייה:

  א. פרסם פעולות רק אחרי שמשתמש היה בדף יותר מ-10 שניות.

  ב. אפשר לאנשים להסיר את הסיפורים שפורסמו בפייסבוק מאותו דף שבו התוכן מתארח.

13. יישומי Plugin חברתיים

 1. אל תכלול או תשלב פריטים מהפלטפורמה עם פרסומות שאינן של פייסבוק.

 2. אל תמכור או תרכוש מיקום של יישומי Plugin חברתיים או sharer.php.

 3. אל תשתתף בתוכניות של החלפת לחיצות "אהבתי" או "שתף".

 4. אל תחסום או תכסה רכיבים ביישומי Plugin חברתיים.

14. ממשק API למודעות

 1. השתמש במזהי יישומים נפרדים ליישומים המיועדים להיערכות, בשירות עצמי, בשירות מנוהל וכל יישום שמורשה על ידי הלקוח. אל תשלב בין השירותים האלה.

 2. השתמש במנהל הלקוחות שלנו כדי לנהל את החשבונות של מפרסמי הקצה שלך.

 3. אל תשלב מספר מפרסמי קצה או את הקשרים שלהם לפייסבוק (כגון דפים) באותו חשבון מודעות.

 4. גרסאות ללא תשלום או ניסיון של ממשק API למודעות:

  א. אל תאפשר ליצור יותר מ-50 מודעות ביום ללקוח.

  ב. דרוש אימות בטלפון או בדוא"ל לחשבונות חדשים.

  ג. אל תאפשר לרשתות שותפות להשתמש בטכנולוגיה שלך.

 5. שקיפות מחירים:

  א. גבה תשלום רק עבור השימוש בכלים ובשירותים המנוהלים שלך, עם חיוב קבוע או חיוב משתנה בהתאם לשיעור ההוצאה מתקציב המודעות.

  ב. חשוף מיוזמתך בפני מפרסמי הקצה את הסכום שהוצאת על פרסום בפייסבוק, באמצעות המדדים של פייסבוק (למשל עלות לקליק, עלות לאלף מודעות), בנפרד מהחיוב שלך.

  ג. חשוף את הסכום שגבית כחיוב על הפרסום בפייסבוק.

  ד. אנו עשויים לחשוף את החיובים או את הסכום שהוצאת על פרסום בפייסבוק ללקוחות שלך אם הם יבקשו זאת.

  ה. אנו עשויים לבקש ממך לספק מסמכים מסוימים כדי לוודא שאתה מציית לתנאים האלה.

  ו. אל תמכור מודעות במחיר קבוע של עלות לקליק או עלות לאלף מודעות כשאתה משתמש במכירה פומבית לפרסום בפייסבוק.

 6. איסוף ושימוש בנתונים:

  א. אם קיבלת מאיתנו אישור מראש בכתב, תוכל להוסיף תגיות הצגה בגודל של 1x1 פיקסל בפרסומות שלך.

  רק אתה או מפרסם הקצה רשאים להשתמש בנתונים שנאספו על ידך או על ידי מפרסם הקצה.

  ג. ודא שכל הנתונים שנאספים הם אנונימיים.

  ד. השתמש בנתונים ממסע הפרסום של מפרסם הקצה רק כדי לשפר או למדוד את הביצועים של אותו מסע פרסום בפייסבוק של אותו מפרסם הקצה.

  ה. אל תשתמש בנתונים כדי לבצע מיקוד מחדש בפייסבוק או מחוץ לפייסבוק.

  ו. אל תשלב נתונים שקיבלת מאיתנו במסעות פרסום בפלטפורמות אחרות.

  ז. אל תשתמש בנתונים כדי ליצור או להרחיב את פרופילי המשתמשים.

  ח. אל תשתמש ב"רכיבה" על מודעות אחרות או בהפניות מחדש.

  ט. אל תאפשר לאנשים שאינם פועלים בשמו של מפרסם הקצה לגשת לנתונים הסטטיסטיים על המודעות של פייסבוק.

 7. דיווח נפרד:

  א. אם אתה משתמש באפשרות של ייחוס הקליק האחרון, צור כלי דיווח שמפרידים את הדיווח של פייסבוק מערוצים אחרים.

  ב. אם אתה תומך בערוצים אחרים, בצע אחת מהפעולות הבאות:

  i. צור כלי נפרד שמיועד לפייסבוק.

  ii. כלול את המדדים של פייסבוק בחלק נפרד המיועד לפייסבוק בכלי שלך.

  iii. הצג את התוצאות של ייחוס מספר הקליקים לצד התוצאות של ייחוס הקליק האחרון.

  ג. תוכל לדווח על מדדי החזר ההשקעה על המודעות לנייד של פייסבוק אם הן קשורות לערוצים אחרים של מודעות בנייד.

 8. אפשר להשתמש בכל סוגי הצעות המחיר, כולל עלות לאלף הופעות ממוטבת.

 9. קהלים מותאמים אישית:

  א. אם אתה משתמש בקהלים מותאמים אישית, עליך לציית אל התנאים עבור קהלים מותאמים אישית.

  ב. השתמש בנתונים של הלקוח רק כשאתה יוצר קהלים מותאמים אישית בשמו.

  ג. השתמש במזהה משתמש בפייסבוק כדי ליצור קהלים מותאמים אישית רק אם האדם שבשם המשתמש שלו אתה משתמש התחבר ליישום של הלקוח ונתן את הסכמתו לכך.

  ד. אל תמכור או תעביר קהלים מותאמים אישית.

  ה. אל תספק בכלי שלך ליצירת קהלים מותאמים אישית נתונים או אפשרויות מיקוד ששונים מאלה שפייסבוק מציעה.

 10. אם נבקש זאת, יהיה עליך לשלול את הגישה של מפרסם הקצה ליישום שלך.

15. Messenger

 1. מדיניות כללית

  1. הקפד לציית לכל הסעיפים הרלוונטיים של מדיניות הפלטפורמה.

  2. פעל בהתאם לתיעוד הטכני שלנו.

  3. פעל בהתאם להנחיות המותג אם אתה רוצה להשתמש בסמלי הלוגו או במותג שלנו.

  4. אל תסתיר או תכסה תוכן נבחר בגיליון השיתוף.

  5. אפשר לאנשים לבחור או ליצור תוכן באופן מיידי ללא הפרעות. אל תפריע להם עם מידע אחר לפני שהם משתפים.

  6. הודע לאנשים מראש לפני שתאפשר להם ליצור מעורבות בתוכן בתשלום.

  7. אל תכלול מודעות בתוכן שאתה שולח ל-Messenger.

  8. הלוגו ושם האפליקציה שלך יכולים להופיע רק במקום שאנחנו מספקים לשם כך.

  9. אל תשתמש ב-Messenger כערוץ הזמנה לאפליקציה. אפשר שיחות בזמן אמת שיעודדו אנשים להשיב עם תוכן מהאפליקציה.

  10. אל תגבה תשלום עבור רוב התוכן באפליקציה. ודא שהאפליקציה מכילה תוכן שניתן לשיתוף בחינם.

  11. אם תקבל יותר מ-400K הופעות ביום, ייתכן שיחולו עליך תנאים נוספים.

 2. סעיפי מדיניות נוספים לגבי קריאות לפעולה וגילוי בתוך Messenger

  1. האפליקציה שלך אינה יכולה לשכפל תכונות או פונקציונליות מרכזיות של פייסבוק, ואינה יכולה לקדם אפליקציות אחרות שלך שעושות זאת.

  2. האפליקציה צריכה לאפשר התקנה בחינם.

  3. אם אתה מציע תוכן בתשלום בכמה אפליקציות, ודא שהוא מוצע ל-Messenger במחיר הנמוך ביותר.

  4. If people come to your app from Messenger, ensure your app's primary share experience is to Messenger.

  5. אל תשלח תוכן ארוך או תוכן שאינו מעודד מעורבות. ודא שהאפליקציה שולחת ל-Messenger רק תוכן ייחודי שנוצר על ידי משתמשים או תוכן מצטבר המעודד מעורבות. אפשר שיחות בזמן אמת שיעודדו אנשים להשיב ל-Messenger עם תוכן מהאפליקציה.

  6. ודא שהקריאה לפעולה מקשרת לאותה אפליקציה שיצרה את התוכן.

  7. כשאתה מקשר לאפליקציה שלך מ-Messenger, אתה יכול להציג לאנשים תוכן בתשלום כל עוד יש תוכן שניתן לשיתוף בחינם אשר מוצג בבירור בדף הנחיתה.

  8. הטמע אירועי אפליקציה, כולל אירועי activateApp ואירועי רכישה, אם האפליקציה מציעה רכישות בתוך האפליקציה.

  9. הפונקציונליות המוצגת, כולל הזמינות של קריאות לפעולה בתוכן וגילוי בתוך Messenger, זמינה בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי ואנחנו יכולים להסיר אותה בכל עת.

16. הגדרות

 1. "יישום" פירושו כל הטמעה טכנית שהקצינו לה מספר מזהה ליישום.

 2. "פרטי החשבון" כוללים את: השם, כתובת הדוא"ל, המין, תאריך הלידה, עיר המגורים וכתובת URL לתמונת הפרופיל.

 3. "נתוני משתמשים" פירושם כל הנתונים, לרבות התוכן או המידע של משתמשים שאתה או צד שלישי קיבלתם מפייסבוק או באמצעותה.

 4. "ערכת פיתוח תוכנה" פירושה כל ספריית קוד אובייקט, קוד מקור לדוגמה או מסמך שקיבלת מאיתנו ועוזר לך ליצור יישומים המיועדים לשימוש בפלטפורמה של פייסבוק.

 5. By "Facebook" or” Facebook Services” we mean the features and services we make available, including through (a) our website at www.facebook.com (http://www.facebook.com/) and any other Facebook branded or co-branded websites (including sub-domains, international versions, widgets, and mobile versions); (b) our Platform; (c) social plugins such as the Like button, the Share button and other similar offerings; and (d) other media, brands, products, services, software (such as a toolbar), devices, or networks now existing or later developed. Facebook reserves the right to designate, in its sole discretion, that certain of our brands, products, or services are governed by separate terms and not our SRR (https://www.facebook.com/legal/terms).