הסכם זה נכתב באנגלית (ארה"ב). במקרה של סתירה בין גרסה מתורגמת כלשהי של הסכם זה לגרסה בשפה האנגלית, הגרסה בשפה האנגלית היא הגרסה המחייבת.

מבוא

תאריך עדכון אחרון: 10.10.12

פלטפורמת פייסבוק היא הרחבה של פייסבוק, שמטרתה להפוך את העולם לפתוח ומחובר יותר.

יישומי הפלטפורמה והמפתחים לפלטפורמה נדרשים לציית להוראות המסמכים הבאים וכפופים להם:

להלן מספר דוגמאות והסברים מפורטים יותר.


עקרונות

צור חוויית משתמש מדהימה

 • בנה יישומים חברתיים ומרתקים
 • הענק למשתמשים אפשרויות בחירה ושליטה
 • עזור למשתמשים לשתף תוכן רלוונטי ובעל משמעות

הפגן אמינות

 • כבד את הפרטיות של המשתמשים
 • הימנע מלהטעות, לבלבל, לרמות או להפתיע את המשתמשים
 • אל תשלח דואר זבל - עודד תקשורת אמיתית

מדיניות

א. תכונות ופונקציונליות

 1. אין להפר חוקים או זכויות של פרט או ישות כלשהם, ואין לחשוף את פייסבוק או את משתמשיה לפגיעה או לאחריות משפטית כפי שנקבע על-ידינו על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אם הדבר רלוונטי, תידרש במיוחד: לציית לחוק Video Privacy Protection Act (VPPA) ולקבל את כל הסכמות ההצטרפות הדרושות ממשתמשים כדי שניתן יהיה לשתף בפייסבוק נתוני משתמשים הכפופים לחוק VPPA. אתה מבהיר כי כל חשיפה שלהם בפנינו לא תהיה תוצאה משנית של עסקיך הרגילים.
 2. אין לכלול פונקציונליות אשר מעבירה, מבקשת או אוספת שמות משתמש או סיסמאות של פייסבוק.
 3. אין לעקוף (או לטעון שעקפת) את ההגבלות המכוונות שהצבנו לגבי תכונות ופונקציונליות בסיסיות בפייסבוק.
 4. אם אתה מציע שירות עבור משתמש המשלב את נתוני המשתמש במוצר פיזי (כמו אלבום מעוצב או לוח שנה), עליך ליצור מוצר פיזי אך ורק לשימוש אישי ולא מסחרי של אותו משתמש.
 5. אם תחרוג, או שבכוונתך לחרוג, מאחד מערכי הסף הבאים, אנא צור עמנו קשר שכן ייתכן שחלים עליך תנאים נוספים: (>5M משתמשים פעילים בחודש) או (>100M קריאות API ליום) או (>50M הופעות ליום).
 6. אתר האינטרנט שלך חייב להציע אפשרות 'התנתק' ברורה שמנתקת את המשתמש גם מפייסבוק.
 7. הוראות מיוחדות לגבי יישומים בדפים: כאשר משתמש מבקר בדף שלך, אם לא העניק הרשאה מפורשת – על-ידי מתן הרשאות ליישום הפייסבוק שלך או מסירת מידע בדף שלך – אתה רשאי להשתמש אך ורק במידע שהושג מאתנו ובעקבות האינטראקציה של המשתמש עם הדף שלך בקשר לאותו דף. לדוגמה, אף על פי שאתה רשאי להשתמש בכלי ניתוח של נתונים מצטברים לגבי הדף הפרטי שלך, נאסר עליך לשלב מידע מכל מקור אחר כדי להתאים אישית את חוויית המשתמש בדף שלך ואינך רשאי להשתמש במידע כלשהו לגבי האינטראקציה של המשתמש עם הדף שלך בכל הקשר אחר (למשל, ככלי ניתוח או להתאמה אישית בדפים או אתרי אינטרנט אחרים).
 8. נאסר עליך להשתמש בסמלי פייסבוק באופן ישיר או עקיף, או להשתמש במושגים הקשורים לתכונות ולפונקציונליות של פייסבוק, אם שימוש כזה עלול לבלבל את המשתמשים ולגרום להם לחשוב שהכוונה היא לתכונות או לפונקציונליות של פייסבוק.
 9. יישומי אינטרנט לנייד הפועלים בתוך יישום פייסבוק ל-iOS לא יקבלו תשלומים. באופן ספציפי, יישומים אלה לא יאזכרו את התשלומים של פייסבוק או שיטות תשלום אחרות שאינן מאושרות לשימוש ב-iOS, לא ישתמשו בהם ולא יעודדו שימוש בהם בכל דרך אחרת.
 10. רשתות חברתיות מתחרות: (א) אין להשתמש בפלטפורמת פייסבוק כדי לייצא נתוני משתמשים לרשת חברתית מתחרה ללא רשותנו; (ב) יישומים בפייסבוק לא ישלבו אף יישום מאף רשת חברתית מתחרה ולא יקשרו אליו, יקדמו אותו, יפיצו אותו או יבצעו ניתוב מחדש אליו.
 11. המטרה העיקרית של יישום הדף המשולב או של יישום לשונית הדף שלך בפייסבוק לא תהיה רק ניתוב מחדש של משתמשים אל מחוץ לחוויית פייסבוק ואל אתר חיצוני.
 12. אין לכלול נתונים שהושגו מאתנו בכל מנוע חיפוש או מדריך חיפוש ללא הרשאה בכתב מטעמנו.
 13. הוראות מיוחדות לגבי משחקים:
  א. משחקי אינטרנט בשולחן העבודה מחוץ ל-Facebook.com רשאים להשתמש רק בכניסה לפייסבוק (אימות, לא כולל התקשרויות של המשתמש כגון רשימת חברים), ביישומי Plugin חברתיים ובפרסום (לדוגמה, תיבת דו-שיח באוסף החדשות, פרסום בזרם או גרף פתוח). בעת האימות, משחקים אלה לא יבקשו הרשאות נוספות מלבד גיל, דוא"ל והרשאות הפרסום שלנו (החל מ-5 בדצמבר, 2012).
  ב. משחקים ב-Facebook.com ובמכשירים ניידים לא יחלקו את אותו מזהה יישום עם משחקי אינטרנט בשולחן העבודה מחוץ ל-Facebook.com. אין להשתמש בדפי יישום כדי לקדם או לקשר אל אתרי משחקים מחוץ לפייסבוק, ואין להשתמש בכתובות דוא"ל שהושגו מאתנו כדי לקדם או לקשר אל משחקי אינטרנט בשולחן העבודה מחוץ ל-Facebook.com (החל מ-5 בדצמבר, 2012).
  ג. שיטת התשלום היחידה והבלעדית הנהוגה במשחקים ב-Facebook.com או באתר למכשירים ניידים חייבת להיות תשלומי פייסבוק – וכך לגבי כל הטובין הווירטואליים והמטבעות שמועמדים לרשות המשתמשים במסגרת המשחק. חל איסור על שימוש בכל אפשרות תשלום אחרת במשחקים ב-Facebook.com או באתר למכשירים ניידים אלא אם התשלום מתבצע דרך תשלומי פייסבוק, ולא ישירות דרך אפשרות תשלום זו. המונח 'שיטת תשלום' מתייחס לכל שיטה המאפשרת למשתמש להשלים עסקה במשחק שנמצא ב-Facebook.com או באתר למכשירים ניידים, כולל, ללא הגבלה, על-ידי החלפת ערך כספי תמורת מטבע וירטואלי או טובין וירטואליים, בין אם ישירות במועד הרכישה או במסגרת עסקה קודמת, כדוגמת רכישה קודמת של כרטיס מתנה משולם מראש או קוד אלקטרוני על-ידי המשתמש. הגדרה זו אינה חלה על תגמול בדמות מטבע וירטואלי או טובין וירטואליים שהמשתמשים זוכים בו במסגרת המשחק.
  ד. משחקים ב-Facebook.com או באתר למכשירים ניידים רשאים לתגמל משתמשים במטבע וירטואלי או טובין וירטואליים בתמורה לפעולות של משתמשים שלא מעורבים בהן צדדים שלישיים, אך תגמולים תמורת פעולות משתמשים שמעורבים בהן צדדים שלישיים חייבים להיות מבוססים על תשלומי פייסבוק על-ידי שילוב הצעות של תשלומי פייסבוק. לדוגמה, אין לתגמל משתמשים במטבע וירטואלי או בטובין וירטואליים בגין פעולה כלשהי שבה מידע המאפשר זיהוי אישי מועבר לצד שלישי, אין לתגמל משתמשים במטבע וירטואלי או בטובין וירטואליים בתמורה להורדות של צדדים שלישיים, כמו סרגלי כלים או רינגטונים, ואין לתגמל משתמשים במטבע וירטואלי בגין השתתפות בפעולות פסיביות שמציעים צדדים שלישיים, כמו צפייה בסרטון וידאו, השתתפות במיני-משחק או מילוי סקר שנערך בעילום שם.

ב. אחסון של נתונים המתקבלים מאתנו ושימוש בהם

 1. הנתונים היחידים שאתה רשאי לבקש הם הנתונים שדרושים לך לצורך הפעלת היישום.
 2. אתה רשאי לאחסן במטמון נתונים שאתה מקבל באמצעות ה-API של פייסבוק כדי לשפר את חוויית המשתמש ביישום שלך, אך עליך לדאוג לכך שהנתונים יישארו עדכניים. הרשאה זו אינה מעניקה לך זכויות כלשהן לגבי אותם נתונים.
 3. הקפד שתהיה לך מדיניות פרטיות המודיעה למשתמשים באילו נתוני משתמשים אתה עומד להשתמש וכיצד תשתמש בנתונים אלה, תציג אותם, תשתף אותם או תעביר אותם. בנוסף, עליך לכלול את כתובת ה-URL של מדיניות הפרטיות בלוח המחוונים של היישומים, וכן לכלול קישור למדיניות הפרטיות של היישום בכל חנות יישומים המספקת לך פונקציונליות שמאפשרת זאת.
 4. כל שימוש שתעשה בנתונים של חבריו של המשתמש יהיה אך ורק בהקשר של חוויית המשתמש ביישום שלך.
 5. בכפוף למגבלות מסוימות, כולל מגבלות בדבר העברה, המשתמשים מוסרים לך את פרטי החשבון הבסיסיים שלהם כאשר הם מתחברים ליישום שלך. לגבי נתונים אחרים שהושגו באמצעות ה-API של פייסבוק, עליך לקבל הסכמה מפורשת מהמשתמש אשר סיפק לנו את הנתונים לפני שתשתמש בהם לכל מטרה שאינה הצגתם לאותו משתמש במסגרת היישום שלך.
 6. לא תעביר, במישרין או בעקיפין, נתונים כלשהם שתקבל מאתנו, כולל נתוני משתמשים או מזהי משתמשים בפייסבוק, לאף רשת פרסום, פלטפורמה לניהול פרסומות (ad exchange), ספק נתונים או ערכת כלים אחרת הקשורה לפרסום או למונטיזציה (ולא תשתמש בנתונים כאלה בהקשר זה), גם אם המשתמש נתן הסכמתו להעברה או שימוש כאמור. העברה "בעקיפין" משמעה שאינך רשאי, לדוגמה, להעביר נתונים לצד שלישי אשר בתורו מעביר את הנתונים לרשת פרסום. "נתונים כלשהם" משמעם כל הנתונים שתקבל לידיך באמצעות פלטפורמת פייסבוק (API, יישומי Plugin חברתיים וכו'), לרבות נתונים מצטברים, נתונים בעילום שם או נתונים נגזרים.
 7. לא תשתמש במזהי משתמשים של פייסבוק לכל מטרה שאינה קשורה ליישום שלך (לדוגמה, התשתית שלך, הקוד שלך או שירותים החיוניים לבנייה ולהפעלה של היישום שלך). אין להשתמש במזהי משתמשים של פייסבוק במסגרת שירותים חיצוניים שאתה משתמש בהם לצורך בנייה והפעלה של היישום שלך, כדוגמת שירות תשתית אינטרנט או פלטפורמת מחשוב מבוזרת, אלא אם אותם שירותים הנם חיוניים להפעלה של היישום שלך והשירות התחייב חוזית כלפיך לשמור על סודיות מזהי המשתמשים של פייסבוק.
 8. אם דרוש לך מזהה ייחודי אנונימי לשיתוף מחוץ ליישום שלך עם צדדים שלישיים כמו שותפי תוכן, מפרסמים או רשתות פרסום, עליך להשתמש במנגנון שלנו. נאסר עליך למסור מזהה ייחודי אנונימי זה לאף ספק נתונים, ספק מידע או כל שירות אחר שאנו עשויים להגדיר ככזה על פי שיקול דעתנו הבלעדי.
 9. נאסר עליך למכור נתונים כלשהם. אם תירכש על-ידי צד שלישי או תמוזג עמו, אתה רשאי להמשיך להשתמש בנתוני המשתמשים ביישום שלך, אך אינך רשאי להעביר אותם מחוץ ליישום.
 10. אם תחדל להשתמש בפלטפורמה או במקרה שנשבית את היישום שלך, עליך למחוק את כל הנתונים שקיבלת באמצעות ה-API של פייסבוק, מלבד במקרים הבאים: (א) מדובר בפרטי חשבון בסיסיים; או (ב) קיבלת את הסכמתו המפורשת של המשתמש לשמור את נתוניו.
 11. אינך רשאי להשתמש ברשימת החברים של משתמש מחוץ ליישום שלך, גם אם המשתמש נתן הסכמתו לשימוש כזה, אך באפשרותך להשתמש בחיבורים בין משתמשים אשר התחברו שניהם ליישום שלך.
 12. עליך למחוק את כל הנתונים שאתה מקבל מאתנו לגבי משתמש אם המשתמש מבקש ממך לעשות זאת, ועליך לספק מנגנון נגיש שבאמצעותו המשתמשים יוכלו להפנות בקשה כזו בקלות. במקרה שתפר את התנאים שלנו, אנו עשויים לבקש ממך למחוק נתונים שאתה מקבל באמצעות ה-API של פייסבוק.
 13. נאסר עליך לכלול בקריאייטיב של פרסום כלשהו נתונים שקיבלת מאתנו לגבי משתמש כלשהו, גם אם המשתמש נתן הסכמתו לשימוש כאמור.
 14. אל תמסור את המפתח הסודי שלך לאף גורם אחר, אלא אם אותו גורם הוא סוכן הפועל מטעמך כמפעיל של היישום שלך. אתה נושא באחריות לכל הפעילויות המתרחשות במסגרת מזהי החשבון שלך.

ג. תוכן

א. כללי

 1. אחריות לתוכן: אתה אחראי לכל התוכן של היישום שלך ולכל התוכן הכלול בתוכו, כולל פרסומות, תוכן שנוצר על-ידי משתמשים וכל תוכן שגורמי צד שלישי מארחים, מזרימים או מוסרים למשתמשים בכל דרך אחרת. עליך להבהיר שתוכן זה לא סופק על-ידי פייסבוק. כמו כן, עליך לעמוד בסטנדרטים הקהילתיים של פייסבוק.
 2. הגבלות דמוגרפיות: אתה אחראי להגבלת הגישה לתוכן שלך בהתאם למדיניות התוכן שלנו ולכל החוקים והתקנות החלים. על אף שאנו מספקים בקרות כדי לסייע בכך, אנא קח בחשבון שאיננו מתחייבים לכך שהבקרות הניתנות לך מספקות, ובסופו של דבר אתה נושא באחריות לקביעת הגבלות התואמות לחוק עבור כל מדינה שבה מוצג היישום שלך.
 3. פרסומות ומבצעי קד"מ צולבים:
  א. נאסר עליך לכלול פרסומות, לקדם באופן צולב יישומים אחרים או לספק פונקציונליות של חיפוש אינטרנטי בתוכן המופץ דרך הערוצים החברתיים של פייסבוק.
  ב. אתה רשאי להשתמש רק בפרסומות או במוצרים או שירותים דומים הקשורים במונטיזציה שמקורם בחברות המופיעות ברשימת ספקי פרסום זו בתוך יישומים ב-Facebook.com.
 4. מבצעי קידום מכירות: אם אתה מפעיל, מאזכר או מאפשר קידום מכירות (תחרות או הגרלה) בפייסבוק, עליך לעמוד בהנחיות למבצעי קידום מכירות של פייסבוק.
 5. הרשאה מפייסבוק: אין לקדם או לספק תוכן המאזכר, מאפשר או מכיל הימורים מקוונים, משחקי יכולת מקוונים המערבים כסף אמיתי או הגרלות מקוונות ללא הרשאה בכתב מטעמנו.
 6. איכות התוכן: אתה אחראי לספק למשתמשים חוויה איכותית ואינך רשאי לבלבל, להונות, להטעות או להפתיע משתמשים או לשלוח להם דואר זבל. לדוגמה, עליך לעקוב אחר המשוב השלילי שהיישום שלך מקבל בנתוני הכניסה של היישום כדי להבטיח שהוא נשאר מתחת לסף שהגדרנו, למנוע פרסומות ובאגים רבים מדי ולוודא שתיאור היישום שלך תואם לתוכן שלו.

ב. זכויות על תוכן

 1. אתה מסכים שלא לקדם ולא לספק תוכן המאזכר, מאפשר, מכיל או משתמש בתוכן המפר את הזכויות של צד שלישי כלשהו, כולל זכויות קניין רוחני, פרטיות, פרסום, זכויות מוסריות או סוג אחר של זכויות קניין או זכויות אישיות, או תוכן שהוא מטעה או מוליך שולל.
 2. עליך לוודא כי נמצאות בבעלותך או כי השגת את כל הזכויות הנדרשות להעתקה, הצגה, הפצה, מסירה, עיבוד וביצוע בציבור של כל התוכן של היישום שלך או התוכן הכלול בתוכו למשתמשי פייסבוק בכל המדינות שבהן אתה הופך את התוכן לזמין.
 3. אתה אחראי לכל חובות הרישוי, הדיווח והתשלום לגורמי צד שלישי הנדרשות ביחס לתוכן של היישום שלך או לתוכן הכלול בתוכו.
 4. עליך להשתמש בטכנולוגיית Geo-filtering סבירה מבחינה מסחרית כדי לחסום את הגישה לתוכן היישום שלך במדינות שבהן אינך מורשה למסור תוכן כזה, או כאשר מסירת תוכן כזה תפר בדרכים אחרות את זכויותיו של צד שלישי.
 5. על אף שאיננו מחויבים לעשות כן, לפי שיקול דעתנו הבלעדי אנו עשויים לבקש, ואתה נדרש לספק לנו, הוכחה לכך שהיישום שלך וכל תוכן של היישום או בתוך היישום הוא בעל רישיון תקין.

ג. תוכן של צד שלישי

אם היישום שלך מכיל תוכן שנשלח או סופק על-ידי גורמי צד שלישי, עליך לציית לכללים הבאים:

 1. בארצות הברית, עליך לנקוט את כל הצעדים הדרושים כדי לפעול בהתאם להסכמי Safe Harbor הרלוונטיים של Digital Millennium Copyright Act, כולל הקצאת סוכן לקבלת הודעות על טענות להפרה, קביעת מדיניות לגבי הפסקת פעילות של משתמשים המבצעים הפרות חוזרות ונשנות ויישום תהליך 'הודעה והסרה'. במדינות אחרות, עליך לציית לחוקי זכויות היוצרים המקומיים וליישם תהליך נאות של 'הודעה והסרה' בעת קבלת הודעה על טענה להפרה.

ד. נקודות שילוב יישומים

 1. נאסר עליך לתת למשתמשים תמריצים כדי שישתמשו ב[ערוצים החברתיים של פייסבוק][socialchannels], להתנות תוכן בשימוש בהם או לרמוז כי תמריץ כלשהו קשור ישירות לשימוש בערוצים שלנו.
 2. נאסר עליך למלא מראש שדה כלשהו מהשדות הקשורים למוצרים הבאים, אלא אם המשתמש יצר את התוכן באופן ידני בשלב מוקדם יותר בזרימת העבודה: עדכוני זרם (הפרמטר user_message עבור Facebook.streamPublish ו-FB.Connect.streamPublish, ופרמטר ההודעה עבור stream.publish), תמונות (תיאור), סרטוני וידאו (תיאור), פתקים (כותרת ותוכן), קישורים (תגובה) ו-Jabber/XMPP.
 3. אם משתמש מעניק לך הרשאת פרסום, פעולות שתנקוט מטעמו חייבות להיות בידיעתו ולעלות בקנה אחד עם פעולות המשתמש ביישום שלך.
 4. שילובי פלטפורמה, כולל יישומי Plugin חברתיים:
  א. אינך רשאי לכלול במודעות הפרסומת שלך שילובי פלטפורמה כלשהם, ובכלל זה ייישומי Plugin חברתיים, כמו הלחצן 'אהבתי', ללא הרשאה בכתב מטעמנו.
  ב. אינך רשאי למכור או לרכוש הצבה של לחצן 'אהבתי' או יישום Plugin של תיבת 'אהבתי'.
  ג. אינך רשאי לתת תמריצים למשתמשים כדי ש'יאהבו' דף כלשהו שאינו האתר או היישום שלך, וכל תמריץ שתיתן חייב להיות זמין למשתמשים חדשים וקיימים ש'יאהבו' את הדף שלך.
  ד. אינך רשאי לטשטש או להסתיר אלמנטים של יישומי ה-Plugin החברתיים שלנו, כמו הלחצן 'אהבתי' או יישום ה-Plugin של תיבת 'אהבתי'.
  ה. רשתות פרסום, פלטפורמות לניהול פרסומות (ad exchange) וספקי נתונים אינם רשאים להשתמש בפלפטורמה, בסמלי הלוגו ובסימני המסחר של פייסבוק (לרבות, ללא הגבלה, רכיבי API של הפלטפורמה, יישומי Plugin חברתיים, לחצן 'שתף' והלוגו F).
 5. העברת הודעות בפייסבוק (כלומר, הודעות דוא"ל שנשלחות לכתובת @facebook.com) נועדה לשמש כערוץ תקשורת בין משתמשים, ולא כערוץ לתקשורת ישירה בין יישומים למשתמשים.

ה. אכיפה

אנו רשאים לנקוט צעדי אכיפה נגדך ונגד חלק מהיישומים שלך או כולם, אם נקבע, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, כי אתה או היישום שלך מפרים את התנאים והמדיניות של פלטפורמת פייסבוק. צעדי האכיפה הם אוטומטיים וידניים כאחד והם עשויים לכלול השבתה של היישום שלך, הגבלת הגישה שלך ושל היישום שלך לפונקציונליות של הפלטפורמה, סיום ההסכם בינינו או כל פעולה אחרת כפי שנמצא לנכון, על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

התקשורת עם המפתחים מתבצעת דרך דוא"ל הנשלח מהתחום facebook.com או facebookmail.com אל כתובת הדוא"ל ליצירת קשר הרשומה עבור היישום. כדי לשמור על קשר, אנא ודא שכתובת הדוא"ל שלך עדכנית ושאינך מסנן הודעות כלשהן.

ו. שינויים

אנו רשאים לשנות את עקרונות מדיניות הפלפטורמה הללו בכל עת, ללא הודעה מראש, כפי שנמצא לנכון. המשך השימוש שלך בפלטפורמה מהווה קבלה של שינויים אלה.

ז. הגדרות

 1. "יישום" משמעו יישום בדף משולב, שילוב בפלטפורמה או כל שילוב טכני אחר שהקצינו למספר זיהוי יישום.
 2. "ערוץ חברתי של פייסבוק" משמעו מקטע המידע על היישום, לשונית דף, אוסף חדשות, בקשות (כולל הזמנות), קבצים מצורפים בתיבת הדואר הנכנס, צ'אט, תמונת נושא, סימניות או כל תכונה אחרת של פרופיל משתמש או ערוץ תקשורת של פייסבוק שבו או שבאמצעותו יישום יכול לספק, להציג או להעביר תוכן המכוון אל משתמש, מטעמו או מתוקף הרשאה שלו.
 3. "פרטי חשבון בסיסיים" משמעם: שם, כתובת דוא"ל, מין, תאריך לידה, עיר נוכחית וכתובת URL של תמונת פרופיל.
  1. "התנאים והמדיניות של פלטפורמת פייסבוק" משמעם הצהרת הזכויות ותחומי האחריות ומדיניות הפלטפורמה.
 4. "נתוני משתמשים שאתה מקבל מפייסבוק" משמעם נתונים או תוכן (לרבות תמונות, טקסט או מידע או חומרים אחרים) שאתה מקבל מאתנו ואשר סופקו לנו על-ידי משתמשים או שויכו על-ידינו למשתמש מסוים.

ח. מדיניות בנושא מיתוג וקידום מכירות

עליך לפעול בהתאם להנחיות המפורטות במרכז המשאבים וההרשאות בנושא המותג.

ט. הנחיות לפרסום

י. תנאי התשלומים למפתחים בפייסבוק

מפתחים המשתתפים בתוכנית לקבלת תשלומים כפופים לתנאים אלה.

יא. API של מודעות

 1. עליך להשתמש בחשבונות נפרדים לכל לקוח ולהשתמש בפונקציונליות המנהל מרובה הלקוחות שלנו כדי לבנות את חשבונות הלקוחות שלך.
 2. באפשרותך להציע גרסה גנרית (נטולת-מיתוג) של היישום שלך לצדדים שלישיים, ובלבד שתיצור יישום ייחודי לכל צד שלישי (או שתדרוש מכל צד שלישי ליצור יישום משלו) ולאחר מכן תבקש מאתנו להעניק ליישומים אלה גישה ל-API של המודעות שלנו. אם תיצור יישום ייחודי מטעם הצד השלישי, עליך לכלול שדה נדרש שבו לקוחותיך יידרשו להסכים לתנאים ולמדיניות של פייסבוק.
 3. באפשרותך להציב תגי צפייה של 1x1 פיקסל במודעות מסוימות אם נספק לך הרשאה מראש. כל הנתונים שנאספים או מושגים על ידך או על-ידי המפרסם, לרבות, ללא הגבלה, כל נתוני תגי הצפייה שאינם זמינים בדרך אחרת באמצעות שירות פייסבוק, וכל הנתונים הנגזרים מהם, ניתנים לשימוש על ידך ועל-ידי המפרסם בלבד על בסיס אנונימי כדי למטב ולמדוד את הביצועים של מסע הפרסום של המפרסם בפייסבוק. אתה והמפרסם אינכם רשאים להשתמש בנתונים למטרות הבאות: מיקוד מחדש בשירות פייסבוק או מחוץ לשירות פייסבוק; מיזוג הנתונים בין מספר מסעות פרסום; בנייה או הרחבה של פרופילי משתמשים או שימוש בשיטות 'שק קמח' (מפרסם שמשתמש בשמות מותג של מפרסם אחר כדי לקבל תעבורה לאתר שלו) או ניתוב מחדש עם תגי 1x1 פיקסל, או לכל מטרה אחרת שלא אושרה על ידינו במפורש.

דוגמאות והסברים

אנחנו רוצים שתצליח עם פלטפורמת פייסבוק והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא, לדעתנו, לספק חוויית משתמש מצוינת. מדיניות הפלטפורמה שלנו תסייע לך לעשות זאת שכן היא מסבירה מה נדרש; דוגמאות והסברים אלה יסייעו לך להבין כיצד ליישם זאת הלכה למעשה.